Strona Główna / Referencje

Referencje

search
obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla nas modernizację linii produkcyjnej kabli, która obejmowała m. in. instalację nowego panelu HMI współpracującego ze sterownikiem PLC z oprogramowaniem Mayeryn oraz implementację programu sterującego wraz z testami na linii produkcyjnej. Przygotowanie projektu, implementację i testowanie oceniamy pozytywnie. Co szczególnie dla nas ważne, prace wspomagające m. in. unieruchomienia linii zostały przeprowadzone w taki sposób, że mogliśmy realizować naszą produkcję również w weekend, w okresie koncentracji produkcji i pilnej realizacji zamówień dla naszych Klientów. Polecamy usługi firmy Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn napisała kilka wpisów promujących moją firmę na firmowego bloga karmydedykowane.pl. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Wpisy są chętnie czytane przez klientów. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie napisali artykuły oraz wstawili je na bloga. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla mojej firmy serwis internetowy karmydedykowane.pl. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byłem o nich na bieżąco informowany. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla nas serwis zbrojenie-sciany.pl oraz kopię serwisu wdrożyła pod adresem gw-sciana.pl. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byłem o tym na bieżąco informowany. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej firmy instalację i konfigurację korporacyjnego serwera pocztowego Zimbra. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożonego rozwiązania oraz samej współpracy. Projekt został wykonany terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy o nich na bieżąco informowani o postępach prac. Polecamy współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla mnie projekt kalkulatora dietetycznego w formie HTML + JAVA Script (na stronę internetową). Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byłam o tym na bieżąco informowana. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej organizacji projekt dostosowania systemu informatycznego obsługującego projekt budżetu obywatelskiego i integrację z Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej (login.gov.pl). Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i proceduralne. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn przeprowadziła dla mojej firmy Kampanię Marketingową. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Kampania została przeprowadzona w określonych przeze mnie ramach czasowych. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy regularnie wstawiali reklamy oraz posty promujące moją firmę na portale społecznościowe. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn przeprowadziła dla naszej firmy wdrożenie, konfigurację i integrację z innymi systemami prywatnej chmury. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy o nich na bieżąco informowani. Polecamy współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla nas modernizację techniczną strony www, w tym: - audyt UX - poprawa zabezpieczeń witryny - pozycjonowanie strony (SEO) - dostosowanie strony do Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) - dostosowanie strony do Responsive Web Design (RWD) - ogólna optymalizacja techniczna strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy o tym na bieżąco informowani. Polecamy współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla nas system informatyczny umożliwiający tworzenie i realizację w trybie online kursów złożonych z różnego typu zadań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy o tym na bieżąco informowani. Polecamy współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej uczelni grę symulacyjną z zakresu projektowania uniwersalnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Projekt został wykonany terminowo. Nie było problemów z komunikacją. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy o tym na bieżąco informowani. Polecam współpracę z firmą Mayeryn.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej firmy system informatyczny Konfigurator Ogrodzeń, w technologii VR. System służy do wizualizacji modeli 3D ogrodzeń na rzeczywistych zdjęciach terenu. W zakres projektu wchodzi: zaprojektowanie (zarówno koncepcji, architektury, UX jak i szaty graficznej), implementacja, przetestowanie, wdrożenie, najpierw na środowisko testowe, a następnie na środowisko produkcyjne, a następnie przeprowadzeniu szkoleń. System jest zgodny ze standardem WCAG 2.1 AA. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Wzorowa komunikacja. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy na bieżąco informowani o stanie projektu. Wszystkie założenia projektu zostały zrealizowane należycie. Polecam współpracę z firmą Mayeryn - jest to rzetelny kontrahent.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej firmy system informatyczny - Wizualizator Zestawów Ogrodowych, w technologii VR. System służy do wizualizacji modeli 3D ogrodzeń na rzeczywistych zdjęciach terenu klienta. W zakres projektu wchodzi: zaprojektowanie (zarówno koncepcji, architektury, UX jak i szaty graficznej), implementacja, przetestowanie, wdrożenie, najpierw na środowisko testowe, a następnie na środowisko produkcyjne, a następnie przeprowadzeniu szkoleń. System jest zgodny ze standardem WCAG 2.1 AA. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Wzorowa komunikacja. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy na bieżąco informowani o stanie projektu. Firma Mayeryn wykazała się dużą elastycznością w czasie realizacji projektu. Wszystkie założenia projektu zostały zrealizowane należycie. Polecam współpracę z firmą Mayeryn - jest to rzetelny kontrahent.

obrazek

Firma Mayeryn wykonała dla naszej firmy system informatyczny - Wizualizator Obiektów Muzealnych. System służy do wizualizacji 3D obiektów muzealnych na stronie internetowej. W zakres projektu wchodzi: zaprojektowanie (zarówno koncepcji, architektury, UX jak i szaty graficznej), implementacja, przetestowanie, wdrożenie, najpierw na środowisko testowe, a następnie na środowisko produkcyjne, a następnie przeprowadzeniu szkoleń. System jest zgodny ze standardem WCAG 2.1 AA. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Wzorowa komunikacja z klientem. Pracownicy firmy, szybko i sprawnie reagowali na problemy techniczne i byliśmy na bieżąco informowani o stanie projektu. Firma Mayeryn wykazała się dużą elastycznością w czasie realizacji projektu. Wszystkie założenia projektu zostały zrealizowanie należycie. Polecam współpracę z firmą Mayeryn - jest to rzetelny kontrahent.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

NewsletterJesteś teraz offline